İletişim

3D Modeller

Üç Boyutlu Yazıcı ile Yapılabilecek İşe Yarar Araçlar #1

Laptop kamera kapatma aracı

Üç boyutlu yazıcıların hayal gününüzün somut halini görmenize olanak veriyor. Fakat gelende bu hayal gücünden çıkan ürünler işe yaramaktan ziyade görsellik sunuyor. Süs objeleri, figürler ya da doğrudan yazıcı parçaları basılıyor. Bu yazımızda ise, günlük hayatta kullanılabilecek, bir ihtiyacınızı karşılayacak ve üç boyutlu yazıcı ile yapılabilecek işe yarar araçlar nedir, neler yapılabilir bahsedeceğiz.

Asimetrik Kesimli Kalem Kutusu

üç boyutlu yazıcı araçları kalemlik

Çalışma masanızdaki kalemleri şık ve sade bir halde bir araya toplayabilirsiniz. Masanıza değişik bir ambians katacak, aynı zamanda işlevselliği ile kalemleriniz elinizin altında bulunacak.

STL Dosyası İndir

 

 

 

 

 

 

Telefon için Hoparlör – Ses Çoğaltıcı

3d printer telefon ses çoğaltıcıTelefonunuzu masanızda dik olarak tutmanıza imkan veren, ayn zamanda alttaki ses çıkışını borulama sistemi ile çoğaltarak size doğru yönlendiren basit ama yaratıcı üç boyutlu yazıcı ile yapılabilecek işe yarar araç.

Stl Dosyası İndir

Araç için Güneşliğe Gözlük Asma Aparatı

üçboyutlu yazıcı gözlük asma aparatıAracınızda güneş gözlüğünüzü koyacak bir göz yoksa, yaz aylarında araç gözlüğü aracınızın içerisinde kaybolup gider, hatta kırılır. Basitçe çözmek için üç boyutlu yazıcı ile basılmış bu aparat işinizi kolaylaştıracak.

Stl Dosyası İndir

 

 

 

 

Laptop Kamera Kapatma Switch’i

Laptop kamera kapatma aracı

Bilgisayar başında otururken hiç kameradan izleniyor hissine kapıldınız mı? Her ne kadar bu durum sizin takıntınız olmuş olsada bu basit aparat ile bilgisayarınızın kamerasını istediğiniz zaman açıp kapatabilirsiniz.

Stl Dosyası İndir

 

 

 

Fiş Üstü Telefon Tutucu

üç boyutlu yazıcı ile telefon tutucuTelefonunuzu duvardaki fişe taktınız ama yakında telefonu koyacağınız yer mi yok? Aşağı sallamak tehlikeli ve kabloya zarar mı veriyor? Bu aparat tam size göre. Şarj aletinin üzerine yerleşen bu alet ile cep telefonunuzu düşme tehlikesi olmadan adaptör üstüne yerleştirebilirsiniz

Stl Dosyası İndir

 

 

 

 

 

Bir seri halinde işe yarar üç boyutlu yazıcı ile yapılabilecek parçaları paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Alanı

Öne Çıkan Yazılar

Daha Fazla 3D Modeller